CE TMK212BBJ106KG-T TAIYO YUDEN
CE TMK212BBJ106KG-T Images
Please contact us for more photos of CE TMK212BBJ106KG-T
Part Number CE TMK212BBJ106KG-T
Manufacturer TAIYO YUDEN
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Cap Ceramic 10uF 25V X5R 10% SMD 0805 85\u00b0C Embossed T R